Beleef de passie | Jubileum 85 jaar

2e234fdd 568f 4bc3 e7b9 75c5646bb323

Passie: dat is wat we van generatie op generatie hebben meegekregen. We zijn niet voor niets al 85 jaar ambachtelijk actief op het Moddermanplein. Er is passie, innovatie en liefde voor nodig om dit mooie vak te kunnen en mogen uitvoeren met jullie als onze klant. Zijn jullie klaar voor een feestje?Op zaterdag 26 november is de kick-off van ons 85e jubileumjaar! We vieren dan onder andere 25 jaar ondernemerschap. Wij zijn namelijk de derde generatie die dit mooie familiebedrijf mogen runnen, nadat het stokje is overgegeven van Nelis Plomp en daarna Jan en Ellen Plomp. Time spirit is the keyPersoonlijke ontwikkeling, groei en innovatie spelen een belangrijke rol binnen ons team. Dankzij Scott Starrenburg zijn internationale educatieprogramma genaamd Unlabeld zijn we in staat om ieder in zijn eigen kracht te laten ontwikkelen naar het volgende level. We zijn trots op ons team! We houden van ons vak en daarom zijn we altijd bezig en in beweging. Dit geldt bijvoorbeeld achter de schermen van verschillende prachtige events zoals fotoshoots, fashionweek en internationale shows. Omdat we ons hierin onderscheiden zijn we beloond met mooie awards waar we met elkaar erg trots op mogen zijn. MKB Westland is hier een mooi voorbeeld van. 

Beleef jij deze dag met ons mee? Maak dan een afspraak op zaterdag 26 november. Wij beloven jou dat dit een sprankelende dag zal worden

Deel via: